O mne

Vítajte na mojej webovej stránke,

volám sa Monika a práca kaderníčky nie je iba mojim vysnívaným povolaním a predmetom podnikania, ale je to predovšetkým mojím najväčším hobby, ktoré som aktívne vykonávala popri škole od 17 rokov. Som mladá a veľmi kreatívna dámska, pánska a detská kaderníčka, ktorá sleduje všetky módne trendy a veľmi rada skúša nové strihy techniky farbenia, melírovania a hlavne módne trendy čo sa týka spoločenských  účesov.

Využívam moderné techniky a kadernícke postupy, popri tom sa zúčastňujem rôznych odborných školení tak, aby som držala krok s aktuálnymi módnymi trendmi a taktiež chodím na rôzne súťaže, kde som 30. 9. 2010  získala vo finále na medzinárodnej štylistickej súťaži v kaderníckej tvorbe  2. miesto. Moje strihy a celková starostlivosť o vlasy je vhodná pre všetky vekové kategórie zákazníčok a zákazníkov. Vykúzlim účesy od klasiky, cez moderné až po extravagantné .

Budem rada ak využijete moje služby a dáte mi tak príležitosť poskytnúť Vám poradenstvo ako sa starať o svoje vlasy a tiež Vám poradím čo sa týka používania stylingových  vlasových prípravkov ako i vhodný strih pre Váš typ tváre.Urobte si svoj deň a najmä svoj účes krajší a navštívte ma v mojom kaderníckom salóne Monky Hairstyler  na Národnej ulici v Žiline.

Moje certifikáty a ocenenia: